Teknoloji

Picture-in-Picture ve Video İndirmeleri Twitter’a Geliyor!

Dünyanın en bilinen mikroblog platformu Twitter, kullanıcı deneyimini iyileştirecek iki yeni özellikle karşınızda. Bu yeni özellikler çoğunlukla Twitter’da. video izlemeyi sever kullanıcıları ilgilendiriyor. Gelin hep birlikte Twitter’daki yeni özelliklere daha yakından bakalım.

Twitter’daki özelliklerden ilki, fotoğraf içinde fotoğraf mod. Bu özelliği biliyorsunuz; Bir uygulamada aynı anda video izleyebilir ve diğer sayfalara göz atabilirsiniz. Bu özellik an itibariyle birçok Twitter kullanıcısına ulaştı. Kullanımı oldukça basit olan özellik sayesinde video izlerken, diğer taraftanTweetleri okuyabilirsiniz.

Twitter’ın resim içinde fotoğraf özelliği böyle görünüyor

Twitter’ın resim içinde resim özelliğini kullanmak isteyenler için videoyu açtıktan sonra Android’de sağ üstte, iOS’ta sağ altta bulunuyor. küçültme düğmesi dokunmak zorundalar. Bunu yaptıktan sonra söz konusu video ile ilgili yorumları okuyabilir veya akış sayfasınageri dönebilirsin

Twitter’dan dilediğiniz gibi görsel indirebileceksiniz!

Twitter’da görülen bir diğer özellik ise video indir olarak karşımıza çıktı. Şimdilik bazı kullanıcıların test edebileceği bu özellik, video seçenekleri bölümüne yeni bir “Video indir” butonu ekleyecek. Kullanıcı bu butona dokunarak Twitter’da izlediği bir görseli akıllı telefonuna veya tabletine indirebilecek. Her iki özellik de tüm kullanıcılara ne zaman ulaşacak? şimdilik bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu