Yaşam

Paralimpik Sporcu Barış Telli’nin Hayatını Konu alan ‘Hayatla Barış’ Filminde İlginç Bir Olay Yaşandı!

Barış Telli, yeni yılın en iddialı filmlerinden Hayatla Barış filminde kendini oynayan Taner Ölmez’in dublörlüğünü üstlendi.

Gelin filmle ilgili detaylara birlikte bakalım. ?

Paralimpik sporcu Barış Telli’nin hayatını anlatan ‘Barışla Hayat’ filmi bu yılın en iddialı filmlerinden biri olarak kabul ediliyor.

Barış Telli’yi Taner Ölmez’in canlandırdığı filmde, genç yaşta geçirdiği talihsiz bir kaza sonucu hayalleri yıkılan ancak denemekten bir an bile vazgeçmeyen bir adamın hikayesi anlatılıyor.

Barış Telli, şutlarda sergilediği futbolla hem takımı büyüledi hem de sempatik tavrıyla sevinç kaynağı oldu.

Barış Telli’nin gerçek hayat hikayesinden uyarlanarak sinemaya uyarlanan ‘Hayatla Barış’ filmi, geniş kadrosu ve muhteşem prodüksiyonuyla izleyiciye umut dolu bir film vaat ediyor.

Oyuncu kadrosunda Taner Ölmez’in yanı sıra Nazan Kesal, Bülent İnal, Gürkan Uygun, Biran Damla Yılmaz, Sinan Tuzcu, ErkanThird, Arben Çay, Alara Turan, Mekin Sezer, Gurur Çiçekoğlu ve İhtilal Kabacaoğlu gibi isimler yer alıyor.

Ampute Milli Futbol Takımı’nın yıldızı Barış Telli, kendi alanında benzersiz futbol oynaması ve sahadaki yeteneklerinin benzersiz olması nedeniyle bazı sahnelerde Taner Ölmez’in yerine geçerek sinemanın daha gerçekçi olmasına katkıda bulundu.

23 Şubat’ta vizyona girecek filmden beklentileriniz neler? Yorumlarda buluşalım.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu