Haber

Manisa İtfaiyesi ihtiyaç duyulan her yerde

MANİSA (İGFA) –Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, 2023 yılında müdahale edilen yangın olaylarını kamuoyuyla paylaştı.

Paylaşılan bilgide, Ocak-Kasım döneminde 12.099 yangın olayına 12.099 itfaiyecinin müdahale ettiği belirtilirken, Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Şube Müdürü Gürhan İnal, “Modern ekipman ve donanımlarımızla Manisa’nın hizmetinde olmaya devam edeceğiz.” Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün liderliğinde donanımlı itfaiye teşkilatımız var.”

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, 1 Ocak-15 Kasım tarihleri ​​arasında 8 bin 328 yangın, 750 trafik kazası, 2 bin 619 kurtarma ve 402 su baskını olmak üzere 12 bin 99 yangın olayına müdahale etti.

Ayrıca Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü bu dönemde 2.125 işyerini denetleyerek 53.206 vatandaşa eğitim ve tatbikat gerçekleştirdi. Modern ekipmanlar ve donanımlı işçilerle ihtiyaç duyulan her yerde çalışmaya hazır olduklarını belirten İnal, Büyükşehir Belediyesi olarak itfaiyeye yatırımın bir gereklilik olduğu anlayışıyla özverili ve fedakar bir şekilde misyonlarını yerine getirdiklerine dikkat çekti. insanlığa yapılan bir yatırım olduğunu ifade ederek, “Bu anlamda modern ekipmanlarla, 645 personel, 57 itfaiye noktası ve 153 araçla” diye konuştu. Vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu