Haber

Kemal Kılıçdaroğlu Seçim Kampanyasının 2. Videosunu Yayınladı: “Kemal Bey sözünden dönmeyecek. Söz veriyorum”

Millet İttifakı Başkan Adayı ve CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından seçim kampanyasına ait ikinci görseli “Kemal Bey sözünden dönmez. Söz veriyorum” ifadesiyle paylaştı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, seçim kampanyasına bugün sosyal medya hesabından “Söz veriyorum, yine bahar gelecek” mesajıyla yayınladığı görüntüyle başladı. Kılıçdaroğlu, kampanyanın ikinci görselini “Kemal Bey sözünden dönmeyecek. Söz veriyorum” mesajıyla yayınladı. Kılıçdaroğlu, görüntüde şunları söyledi:

“Yıkıldın, bıktın, sıkıldın. Ne zaman bu son olsun istersen. Bunu benden al. O zaman sana şunu söyleyeyim. Sana söz veriyorum, bu güzel ülkenin insanları yeniden hayal kursun diye geliyoruz.” . Sadece bu boş çantayı doldurmak için değil, çocuğunuzun gözlerini dolu dolu doldurmak için.” Umut dolu, gözlerini kaçırman için geldik. Abim uzakta unutulmuş, yan yana yürüyelim. Size söz veriyorum, gerçekten yaşamaya başlayabilmeniz için geldik.

“HER YIL, HER AN, HER GÜLÜŞÜMÜZÜ, ​​KAYBEDİĞİNİZ HER GÜLÜŞÜ GERİ DÖNMEK İSTİYORUZ”

Dünyanın bir ucundan ‘Anne ben dönmem’ diyen oğul, sana söz veriyorum; Yüreğinizde öyle bir umutla döneceksiniz ki… Geliyoruz. Ben Kemal, sana söz veriyorum. Kaybettiğiniz her yılın, her anın, her kuruşun, her gülüşün size fazlasıyla geri gelmesini istiyoruz. Size söz veriyorum; Bahar tekrar gelecek. Kemal Bey sözünden dönmeyecek.”

tercanhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu