Haber

Yollardaki durum

Karayollarının üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında, denetim altında ulaşım sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre yap-işlet-devret projeleri hariç, Karayolları Genel Müdürlüğü ağındaki karayolları ile 15 Temmuz Şehitler ve Fatih Sultan Mehmet köprüleri perşembe günü saat 00.00’dan itibaren ücretsiz olacak. , 20 Nisan – 24 Nisan Pazartesi 07.00.

İzmir-Aydın Otoyolunun Söke-Aydın Kuzey kavşağında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle İzmir-Aydın istikametinde 2 şerit trafiğe kapatıldı. Bu bölümde ulaşım sağ şeritten devam etmektedir.

Gerede-Çerkeş yolunun 76-77. Çerkeş-Gerede istikametinde kilometrelerce yapılan menfez düzenleme çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritte yapılıyor.

TAG Otoyolu Nurdağı-Bahçe kavşağında üretim çalışmaları nedeniyle Adana istikametine şerit transferi yapılıyor. Bu bölümde Gaziantep istikametinden çift yönlü ve denetimli ulaşıma izin verilmektedir.

Tokat-Niksar yolu 33-35, Hopa-Borçka-Artvin yolu 1-16, Fethiye-Seydikemer-Kaş yolu 20-39. ve Yenişehir-Bilecik yolu 0-16. Konunun kilometrelerindeki üretim çalışmaları nedeniyle nakliye denetimli olarak gerçekleştirilmektedir.

Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 7-9. Kilometrelerce yoldaki kaldırım yenileme çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak devam ediyor.

Cide-Şenpazar-Ağlı yolunun 47-69. Kilometrelerce sel hasarının onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak sağlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu