Teknoloji

Ubisoft+ Xbox’a Geliyor: İşte Türkiye Fiyatı

Oyun fiyatlarının uygun bir şekilde artmasının ardından birçok kişi aylık belirli fiyatlar üzerinden birçok oyuna erişim sağlayan abonelik hizmetlerine yönelmeye başladı. Ubisoft’un 2019’dan beri sunduğu oyun devi Ubisoft+onlardan biriydi.

Şirket, Ubisoft+ aboneliği aracılığıyla oyuncuların pek çok tanınmış oyuna, DLC’ye ve daha fazlasına hiçbir ek ücret ödemeden, kesinlikle aylık fiyatlarla erişmesine izin verdi. Bugün uzun zamandır beklenen bir şey oldu ve Ubisoft+ Xbox konsollarıiçin çıktı.

Ubisoft+ üzerinde 60’tan fazla oyuna erişebilecek ve yeni çıkan oyunları çıktığı anda deneyimleyebileceksiniz.

Ülkemizde de Xbox kullanıcıları için sunulan Ubisoft+ aboneliği pek çok avantajı beraberinde getiriyor. Oyuncular, Assassin’s Creed’den Far Cry’a kadar pek çok efsanevi Ubisoft yapımını oynayabilecekler. Ve ayrıca yeni oyunların çıktığı gün Ayrıca oynayabileceksiniz. Ayrıca aylık özel ödüller (oyun içi öğeler gibi), DLC’ler, diğer geliştiricilerden bağımsız oyunlar gibi pek çok şeyin de aboneliğe dahil olduğunu belirtmek gerekir.

Ubisoft, abonelik sistemiyle birlikte binlerce liraya Xbox sahiplerini buldu 60’tan fazla oyun Erişebileceğinizi söylüyor. Bu oyunların Deluxe, Gold, Ultimate gibi versiyonlarının abonelikle geldiğini görebiliyoruz. Ubisoft+ kataloğundaki öne çıkan oyunlardan bazıları şunlardır:

  • Assassin’s Creed Valhalla
  • Assassin’s Creed Odyssey
  • Uzak Ağlama 6
  • Köpekler Lejyonunu İzle
  • Binici Cumhuriyeti
  • Tom Clancy’nin Bölümü 2

​ ​ Ubisoft+’taki tüm oyunları öğrenmek için buradaki iletişime tıklayabilirsiniz.

Ayrıca abone olan kullanıcılar, Xbox One ve Xbox Series X/S konsollarına ek olarak Ubisoft Connect’e erişebilir. PC’den deüyelikten yararlanabilir.

Ubisoft+ Türkiye fiyatı ne kadar?

Maalesef Ubisoft+ ülkemizde çok sevindirici bir fiyatla çıkış yapmadı. Duyuruda, aboneliğin aylık fiyatı 179 TL olduğu ortaya çıktı. Ubisoft+’a buraya tıklayarak abone olabilirsiniz.

alpu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu