Sağlık

Sıla’nın annesi neden hastaneye kaldırıldı, hastalığı nedir? Şarkıcı Sıla’nın annesi kimdir?

Şarkılarıyla adından söz ettiren Sıla’nın annesi sağlık sorunlarıyla gündeme gelir. Sıla’nın annesi neden hastaneye kaldırıldı, rahatsızlığı nedir ve Müzisyen Sıla’nın annesi kimdir? Sıla’nın annesi Ömür Gençoğlu’nun neden hastaneye kaldırıldığı araştırılıyor. Sıla’nın annesi neden hastaneye kaldırıldı, hastalığı nedir? Şarkıcı Sıla’nın annesi kimdir? Detaylar burada…

SİLA’NIN ANNESİ NEDEN HASTANEYE KALDIRILDI?

Geçen yıl babasının ölümüyle yıkılan şarkıcı Sıla’nın annesi Ömür Gençoğlu’nun beyninde pıhtı çıktı. Gençoğlu hastanede tedavi altına alınırken Sıla, Ege konserlerini iptal ederek annesinin yanına koştu.

ÖMÜR GENÇOĞLU’NUN HASTALIĞI NEDİR?

Güçlü sesi ve müziğiyle adından söz ettiren Sıla, geçen yıl babasının ölümüyle yıkıldı. Sıla’nın annesi Ömür Gençoğlu’nun da beyninde pıhtı olduğu ortaya çıktı ve hastaneye kaldırıldı. Ege konserlerini iptal eden müzisyen annesini yalnız bırakmadı.

ŞARKICI SILA’NIN ANNESİ KİMDİR?

2. sayfada yer alan habere göre, Sıla’nın beyninde pıhtı olan annesi Ömür Gençoğlu, Muğla Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Yoğun bir konser maratonu geçiren Sıla, Ege’de rol alacağı sahneleri iptal ederek annesinin yanına gitti. 16, 18 ve 19 Ağustos’taki konserlerini Instagram hesabından iptal ettiğini açıklayan Sıla, “Sağlık sorunları nedeniyle konserlerimiz iptal olmuştur. Anlayışınız için teşekkür ederiz.” Sıla’nın bir an olsun yalnız bırakmadığı annesinin sağlık durumu ise bilinmiyor.

Başarılı müzisyen Sıla’nın babası Şükrü Gençoğlu, 28 Kasım 2022’de 73 yaşında beyin kanaması geçirerek hayatını kaybetti.

Alakalı haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu