Haber

Okan Buruk için sözleşme haberi

Sarı-kırmızılılar şampiyonluk coşkusunu yaşarken bir yandan da önümüzdeki dönemin planlamasını oluşturmaya çalışıyor.

Galatasaray yönetimi, özellikle Avrupa’da güçlü bir kadro kurmak adına hem iç hem de dış transferlerde çalışmalarını yürütürken Okan Buruk ile masaya oturmaya hazırlanıyor.

Şampiyonluğun ardından yönetim, Okan Buruk ile uzun süre çalışmak istiyor. Buna göre Özbek ve ekibinin görevde olduğu sürece Buruk’la devam etmek istediği öğrenildi.

4 yıllık yeni sözleşme

Dönem başında Galatasaray ile anlaşıp 1 yıllık sözleşme imzaladığında herhangi bir kural sunmayan Okan Buruk ile yeni sözleşme imzalanacak. Lider Dursun Özbek, performansından çok memnun kaldığı genç hocayla yeni bir protokol imzalama kararı aldı.

Buna göre Buruk’un sözleşmesindeki tek taraflı 1 yıllık opsiyon yerine başarılı teknik adamla 4 yıllık sözleşme imzalanacağı öğrenildi. Okan Buruk’un fiyatına da zam yapılacağı öğrenildi.

pazarlık yapmayacak

Galatasaray Teknik Müdürü Okan Buruk’un da kendisi hakkındaki bu öneriden çok memnun olduğu öğrenildi. Buna göre Buruk’un Sarı-Kırmızılı grupla pazarlık etmeyeceği ve direkt teklifi kabul edeceği öğrenildi.

İmzanın ardından sıra transfere geldi.

Galatasaray ile Okan Buruk’un anlaşmasının ardından transfer gelecek. Mevcut isimler üzerinde çalışan Sarı-Kırmızılılar, başarılı hocanın dileklerini dinleyecek.

Bu doğrultuda Dursun Özbek, Erden Timur ve Okan Buruk ön plana çıkarak takıma katılacak isimlerle ilgili görüşme yapacak.

Okan Hoca ortasını vermez

Cim Bom ligde mutlu sona ulaştı ancak teknik direktör Okan Buruk’un çalışmalara ara vermeye hiç niyeti yok.

Başarılı teknik adamın önümüzdeki sezon için kamp alanında çalışmalara başladığı öğrenildi.

Son gelen haberlere göre Aslan’ın geçen yıl olduğu gibi yeni dönem kampını da Avusturya’da yapması bekleniyor.

gurun-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu