Teknoloji

Nokia Bitti! “Nokia” markalı telefonlar bir daha satışa sunulmayacak

Bir zamanların en tanınmış cep telefonu üreticilerinden biri olan Nokia, artık bu segmentin çok uzağında. Nokia markalı telefonlar bile uzun zamandır ortalıkta. HMD Küresel Tarafından yayımlanıyor. Ancak gelen son haberler bu durumun yakında düzeleceğini gösteriyor değişecekgösteriyor.

HMD Global, geçen yıl yaptığı açıklamalarda kendi markasıyla Aslında telefon üretmeye başlayacağını duyurdu. Geçtiğimiz gün yeni bir görsel paylaşan şirket, artık bu görselle Nokia markasını kullanmayacağını duyurdu. Şirketin piyasaya süreceği telefonlar, artık “HMD” logosuna sahip olacaklar.

HMD markalı telefonların MWC 2024’te tanıtılması bekleniyor

HMD Global’in paylaştığı görsel, şirketin ürün kategorisinin sadece telefonlardan oluşmayacağını ortaya koyuyor. Şirket, akıllı telefonların yanı sıra tabletler de sunuyor. kablosuz kulaklık da üretecek. Bu apaçık; HMD markalı ilk akıllı telefonlar 26-29 Şubat tarihleri ​​arasında piyasaya sürülecek. MWC 2024Etkinliklerde tanıtılması bekleniyor.

Peki Nokia telefonlarına ne olacak?

Şu anda satışta olan Nokia markalı telefonlar stoklar bitene kadar satışına devam edecek. Aslında HMD, stoklarını bir an önce bitirmeye çalışıyor. indirim kampanyası da başlattı. Bununla; “Finish” isimli bir şirketin Nokia telefonları üretmeye devam edeceği bildirildi. Peki çapı ne olacak? şimdilik kesinlikle hayır . Açık konuşmak gerekirse bundan sonra yeni bir Nokia telefonu görememe ihtimalimiz var.

HMD tarafından paylaşılan görsel:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu