Haber

İmamoğlu ve Yavaş, Akşener ile görüştü; İYİ Parti’nin isminin tweet’i gündem oldu: Nerede kalmıştık?

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 6 Masa’dan kalkmasının ardından Ankara’da hareketli saatler yaşanıyor. 5 Masa karşılaşması öncesi Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş, YETERLİ Parti Genel Merkezi’nde Akşener’i ziyaret etti.

“AYRIŞMAYA TAHMİN ETMİYORUZ”

Ziyaretin ardından ilk açıklama İmamoğlu ve Yavaş’tan geldi. Toplantının Kılıçdaroğlu’nun bilgisi dahilinde yapıldığını ifade eden İmamoğlu, “Türkiye’mizin depremle birlikte zor günlerden geçtiğinin ve 6’lı masanın milletimizin geleceği için değerli olduğunun bilincindeyiz. bugün buradalar.”

Yavaş, “Biz Millet İttifakı’nın belediye başkanlarıyız. Önümüzde bir seçim var ve milletimiz ayrılığa tahammül edemez. Milletimizin bir diriliş arzusudur. Bugün bunun için bir yere geldik” dedi.

İYİ PARTİ YENİ TEKLİF VERDİ

İYİ Parti Sözcüsü Kürşat Zorlu, Akşener’in İmamoğlu ve Yavaş’a genel başkan yardımcısı olmaları için teklif gönderdiğini söyledi. Akşener’in teklifini ileride Kılıçdaroğlu’na ileteceğini kaydeden Zorlu, “Akşener’in masaya oturmasını bekliyor ve umuyoruz” dedi. ifadeleri kullandı.

“NEREDE KALMIŞTIK?”

Ankara’da miting trafiği sürerken İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem’den dikkat çeken bir paylaşım geldi. Erdem on Twitter: “Nerede kalmıştık?” ifadeleri kullandı.

AKŞENER’İN DANIŞMANINDAN BİR PAYLAŞIM

İYİ Parti Genel Başkan Başdanışmanı Buğra Kavuncu, paylaşımında “Teşekkürler Sayın Başkan” sözlerine yer verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu