Haber

Fuat Oktay: Kılıçdaroğlu ve arkadaşları gibi değiliz

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, “AK Parti ve Cumhur İttifakı söz veriyorsa yaparlar. Biz Kılıçdaroğlu ve yandaşlarına benzemiyoruz. Bakarlarsa bakarlar. FETÖ’de, PKK’da, DHKP-C’de, ABD’de, Almanya’da, Fransa’da.” O zaman milliyetçi olacak. Size bir şey olmayacak, kendinize bile fayda sağlamadınız” dedi.

Başkan Yardımcısı Oktay, Ankara’nın Nallıhan ilçesinde düzenlenen mitingde vatandaşlara seslendi. Oktay, “Karadeniz’de bulduğumuz gazı kabul edemiyorlar. 1 ay tüm tüketimler bedava, 1 yıl sıcak su bedava. Bundan siz de faydalanacaksınız. Kılıçdaroğlu unutuyor, biraz tembel, o da üşeniyor.” fatura ödemiyor elektriği kesiyor suç işliyor kılıçdaroğlu’nun kendisine buradan müjdesi var onun evindeki doğalgaz da yanındakilerin doğalgazı bedava etnik yapıya bakmıyoruz 85 milyon insanı aynı şekilde görüyoruz” dedi.

‘MİLLETİMİZ OYUNU GÖRÜYOR’

Oktay, ardından Cumhur İttifakı’nın Ankara ve İstanbul mitinglerine atıfta bulunarak, “Ankara’dan verdiğimiz mesaja şahit oldunuz, ‘Sonuna kadar beraberiz ve dimdik yolumuzda devam edeceğiz’ dedik. İstanbul’da 1 milyon 700 bin insan Gelemeyen 2 milyon insandan bahsediyoruz İstanbul kim cevap verdi dünyaya dışarıdan yönetmek isteyenler büyümek büyük düşünmek vizyon sahibi olmak demektir kimler Kılıçdaroğlu ve arkadaşları kimdir, o kim ki dünyayı görüyorlar, burunlarının ucunu göremiyorlar.” Bu kadar kolay değil. Bu meydanlara çıkıp bağırmakla Kemal Kılıçdaroğlu ve çevresindekilerin başına asla gelmez” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 45 bin öğretmen atadığını hatırlatan Oktay, Nallıhan’dan gelen taleplerin yerine getirildiğini belirterek, “Hızlı tren projesi çalışmaları en kısa sürede tamamlanacak. AK Parti ve Cumhur İttifakı konuşmuşsa onlar da konuşacak. Yapın. Kılıçdaroğlu ve yandaşlarına benzemiyoruz. Bakarlarsa FETÖ” Türkiye’ye, PKK’ya, DHKP-C’ye, ABD’ye, Almanya’ya, Fransa’ya bakıyor. Sonra milliyetçi olarak geçimini sağlıyor. Sana bir şey olmaz, sen kendine bile fayda sağlamadın” dedi.

etimesgutajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu