İş

Elon Musk, gönderilerinizden dolayı kovulmanız durumunda şirkete dava açmanız için sizi finanse edecek!

ABD’li milyarder girişimci Elon Musk, iş yerindeki patronlarının yaptığı paylaşımlar ve beğeniler nedeniyle sosyal medya platformu Twitter’ın adını X olarak değiştirdi. “haksız muameleye”Maruz kalanların mahkeme masraflarını karşılayacağına söz verdi.

UNUTULMAZ BİR ŞİRKET BAŞVURU YAPANLARA SINIRSIZ FİNANS SAĞLAYACAK

Ekim ayında Twitter’ı satın alan ve geçen ay adını X olarak değiştiren ABD’li yüksek teknoloji devi Elon Musk, “Bu platformda bir şey paylaştığınız veya beğendiğiniz için işvereniniz tarafından haksızlığa uğrarsanız, yasal faturanızı biz finanse ederiz”söz konusu.

faturaların finansmanı “sınırsız”Bunun olacağını belirten Musk, insanları bu gibi durumlarda platforma haber vermeye çağırdı.

Musk, 2006’da kurulan ve merkezi San Francisco/California’da bulunan ABD sosyal medya şirketi Twitter’ın 44 milyar dolarlık satın alımını Ekim 2022’de tamamladı. Musk tarafından 2006’da kurulan Twitter Corporation’ın X Corp. ayrı bir şirket olarak varlığını sona erdirdi.

Temmuz ayı sonlarında, Twitter’ın logosu mavi bir kuştan siyah beyaz bir X logosuna dönüştürüldü. Musk’ın yeni logosu “Bizi eşsiz kılan, hepimizin içindeki kusurlar”sembolize ettiğini.

MARK ZUCKERBERG İLE KAFES MÜCADELESİ TWİTTER’DAN CANLI YAYINLANACAK

X, Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk, X platformundan yaptığı açıklamada, “Zuck ve Musk’ın dövüşü X’te canlı yayınlanacak. Tüm gelir gaziler derneğine bağışlanacak.“Bilgi paylaştı.

Bir başka paylaşımında Musk, bütün gün tartıyı kaldırarak mücadeleye hazırlandığını belirterek, “Egzersiz yapacak vaktim yok, bu yüzden işe ağırlıkları getirdim.”sözünü kullandı.

KAYNAK: HABERLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu