Haber

Bakan Varank Sahurda Gençlerle Buluştu

BAKAN VARANK SAHURDA GENÇLERLE BULUŞTU

AK Parti’nin Bursa 2. ilçeden 1. milletvekili adayı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa’nın Osmangazi ilçesine bağlı Abdal Meydanı’nda düzenlenen sahur programında gençlerle buluştu.

TOGG ile meydana gelen Bakan Varank, bir fırına girerek simit aldı ve gençlere dağıttı. Daha sonra gençlerle sahur yapan Varank, gençlerle sohbet etti. Burada bir konuşma yapan Bakan Varank, “Bize bu keyfi yaşattığınız ve ilk günümde beni yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ediyorum. Bursa Türkiye’nin marka şehirlerinden biridir. Mayıs ayından sonra hep birlikte bu şehre hizmet edeceğiz. Ben bu şehirde emeği geçen bir kardeşinizim.Türkiye’nin arabası şu anda Gemlik’te üretiliyor.Yollar vızır vızır.TOGG gibi bir çok markayı bu şehirden çıkarmaya devam edelim elimizden gelen bir şey yok. Birlik olduğumuzda üstesinden gelemeyiz.” Hiçbir şey olmayacak. Gençler bizim en değerli yol arkadaşlarımızdır. SİHA üreten Baykar’a baktığımızda çalışanlarının yaş ortalaması 30’un altında. Türkiye’de otomobillerde çalışan yüzlerce genç var. Biz gençlerimize inanıyoruz” dedi.

“Türkiye’NİN YÜZYILINI SİZİNLE İNŞA EDECEĞİZ”

Bakan Varank, “Ülkemize, şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bunu yapmamızın tek yolu var. Siz bizi desteklemeye devam ederseniz Türkiye büyük işler başarmaya devam edecek. Türk Yüzyılını sizinle birlikte inşa edeceğiz. Özellikle genç kardeşlerimizin bizimle yürümesini istiyoruz, TOGG ile buradayız.” Vardık. Arabayı görüp ağlayan arkadaşlarımız var. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bu ülke insanının neler başarabileceğini, bu ülkenin başarıya aç olduğunu, ancak bunu başaracak beceriye sahip olduğunu gösteren bir liderdir. Milletimiz TOGG’u görünce aslında bu ülkenin neler yapabileceğini görüyor. “Bundan çok etkilendik ve TOGG’a çok sahip çıkılıyor. 21 yılda büyük yatırımlar yaptık. Türkiye’yi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için büyük emekler verdik. Semeresini almanın zamanı geldi. Önümüzdeki dönemde bu yatırımların getirilerini çok daha hızlı bir şekilde alacağız.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu