Yaşam

Arkeo Wall’un ikinci kitabı okuyucuyla buluşuyor

DUVAR – Gazete Duvar çatısı altında yayın hayatına başlayan ve iki yılı aşkın süredir yayın yapan Arkeo Duvar’ın savaşları, depremleri ve salgın hastalıkları konu alan ilk kitabının ardından ikincisi okurlarla buluşmaya hazırlanıyor. Sakin Kitap’ın hazırladığı Arkeo Duvarı’nın ikinci kitabında aşk, cinsellik ve erotizm, falcılık, büyü ve tılsımlar, oyun ve oyuncaklar yer aldı.

Kitabın tanıtım bülteninde, “Basit yalanların büyük mitlere ve kutsal efsanelere dönüştürülmeye çalışıldığı bu günlerde, geçmişin kadim bilgisini günümüze taşımayı amaçlayan ArkeoDuvar, binlerce bilgiyi geleceğe taşımaya devam ediyor. Bu toprakların yılların tecrübesini kitaplara aktaran Aşk, Sihir ve Oyun, bu kitapta belki de unuttukları geçmişleriyle yüzleşiyor.” “Keyifli okumalar” denildi.

Arkeo Duvar’ın imza günü 28 Ekim’de Gaziemir 2. İzmir Kitap Fuarı’nda Sakin Kitap standında gerçekleştirilecek. Kitabın yazarları Çiler Çilingiroğlu, Onur Zunal, Selim Martin, Fuat Yılmaz, Pınar Hasret Aytaçlar, Haluk Sağlamtimur ve Nuray Pehlivan, fuarda okurlarla buluşacak ve kitabı imzalayacak. (KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu