Haber

AK Partili Şahin Tin depremzedeler için çözüm üretiyor

Depremzedelerin sorunlarının çözümü için hem sahada hem de masa başında çalışan AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, “Sanayi ve ticaret hayatının daha güçlü bir şekilde canlanması için talepleri dinledik ve fikir alışverişinde bulunduk. .”

Kahramanmaraş’ta 11 ili etkileyen depremlerin yarattığı sorunların çözümü için ilk günden beri aralıksız görev yapan AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Kahramanmaraş’ta yaraları sarmak için depremzedeler ve ilgili bürokratlarla buluşmaya devam ediyor. Kahramanmaraş Ticaret Borsası’nın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya katılan Tin, “Kahramanmaraşlı sanayici ve esnafımızın talep ve önerileri diriliş hamlemizin yol haritası olacaktır. Şehrin dinamikleri ile her zaman iş birliği ve yakın temas halinde olacağız. İnanç. Kahramanmaraş Ticaret Borsası’nın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda, “Geleceğe güven ve güven ortamı oluştu. İhracat potansiyeli ile Türkiye ekonomisinde söz sahibi olan Kahramanmaral, adına yakışır bir mücadele ile parlak günlerine ulaşacaktır. Üretim çarkları tekrar dönecek” dedi.

“Bakan yardımcılarımız, bürokratlarımız ve iş dünyamızın temsilcileriyle görüştük”

7’den 70’e herkesle depremzedelere yardım için bir araya gelen Şahin Tin, “Türkiye’nin afeti olan depremde ağır hasar gören Kahramanmaraş’ta bakan yardımcılarımız, bürokratlarımız ve iş dünyamızın temsilcileriyle bir araya geldik. Sanayi ve ticaret hayatının daha güçlü bir şekilde yeniden ayağa kalkması için talepleri dinledik ve fikir alışverişinde bulunduk” dedi. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal evden eve nakliyat
Başa dön tuşu